/ / Etsning
nr 219 7212
Etsning
Schenk, sign. i plåten, 1700-tal, 25x35
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 mars 2003
ledande budet*
150 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)